Chcesz mieć piękne paznokcie?

Październik 10, 2016 Różne

Zadbane, wypielęgnowane, wyglądające zdrowo paznokcie – marzy o nich każda z nas. Wszak to kobieca wizytówka. Kiedy widzimy na ulicy przypadkową kobietę i jej dłonie i paznokcie prezentują się kiepsko, od razu mamy wrażenie, że jest zaniedbana. A każda z nas zasługuje na perfekcyjny manicure oraz pedicure!

Najpierw jednak musi być staranna pielęgnacja, którą wykonywać możemy same w domu lub w gabinecie profesjonalistki. Gdy niepożądane skórki zostają fachowo usunięte, a płytki wypolerowane, przychodzi czas, by zastanowić się, co dalej. Jak pomalować paznokcie? Jakiej techniki użyć? Zastosować zdobienia i innowacyjne efekty czy całkowicie z nich zrezygnować?

paz5
Obecnie bardzo wiele kobiet wybiera rozwiązanie niezwykle praktyczne i wygodne, a przy tym niesłychanie wprost efektowne. Takie, które sprawia, iż po spojrzeniu na paznokcie stwierdzamy zgodnie: Tak, one są w stu procentach zadbane, zdrowe i piękne. O czym mowa? To hybrydowe paznokcie, które cieszą się ostatnio ogromnym powodzeniem. Niektóre z Pań, gdy posiadają odpowiedni sprzęt i umiejętności, wykonują go same w domu, inne zaś w tym celu udają się do specjalistki, czyli stylistki paznokci. Jeśli chodzi o możliwości, są ich tysiące. Wcale nie trzeba ograniczać się do standardowego pomalowania płytek na jeden kolor. Wszak mogą pojawić się różne barwy, dżety, diamenciki, fantazyjne dekoracje, efekt syrenki i miniobrazki na paznokciach, które wyglądają niczym dzieła sztuki.

Paznokcie takie utrzymują się bardzo długo, możemy bez problemu wykonywać wszystkie domowe czynności bez obaw o ich zniszczenie. Czy je polecamy? Zdecydowanie tak!