Co ze szkła możemy dziś dla Ciebie zrobić?

Listopad 29, 2016 Firmy

Szkło jest surowcem wyjątkowym, znanym ludzkości od wieków. Naturalne, delikatne i kruche, a zarazem i wytrzymałe- ma wiele twarzy i możemy w bardzo różny sposób je wykorzystać, wszystko zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb.

Nasza firma szkłem zajmuje się od zawsze. Stanowimy zgrany team profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem w branży. W naszej ofercie znajdują się między innymi takie usługi, jak: cięcie szkła, foliowanie, piaskowanie, hartowanie, laminowane, szlifowanie, fazowanie czy wiercenie otworów w szkle. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny, razem z Klientem wybieramy najlepsze rozwiązania dla jego domu czy mieszkania. Szklarz Warszawa to świetny wybór!


Wiele osób pyta nas ostatnio, czy dobrym rozwiązaniem jest szkło do kuchni. Chętnie im odpowiadamy – jak najbardziej! Prezentuje się bowiem niezwykle stylowo, elegancko i z klasą, a jednocześnie jego pielęgnacja nie jest trudna. Jak najbardziej polecamy ten surowiec w kuchniach zarówno niewielkich rozmiarów, jak i przestronnych.

Ciekawą nowością jest grafika na szkle – Polacy ją pokochali! Podobnie dzieje się obecnie na całym świecie. Trudno wszak się temu dziwić. Jeśli można we własnym domu mieć stworzony na pięknym szkle rysunek, wzór albo fotografię, wielu się na to decyduje. W ten sposób mieszkanie lub dom zaczyna nabierać naprawdę niezwykłego, w pełni oryginalnego charakteru. Tego typu grafikę na szklanej powierzchni jesteśmy w stanie dla Państwa wykonać bez problemu, bowiem specjalizujemy się w tej usłudze. Zapewniamy, że efekt będzie niesamowity!