O podłogach wiemy wszystko!

Marzec 31, 2017 Firmy

I bardzo chętnie podzielimy się ową wiedzą! Otóż w dzisiejszych czasach stworzona z dbałością o każdy detal, stylowa, gustowna podłoga to niejako synonim luksusu i dobrego smaku. Wydaje Ci się, że podłogi w Twoim domu nie przedstawiają sobą niczego pozytywnego? Czas zatem na to, aby je zmienić!

Wiosna to idealna ku temu okazja. Przyroda budzi się do życia, my zaś często zmieniamy fryzury, kupujemy nową garderobę i dodatki – by poczuć powiew nowości. Wspaniałą zmianą okażą się także luksusowe Parador panele, przygotowane z wielką maestrią i wyczuciem smaku. Każdy egzemplarz jest niczym dzieło sztuki – po takich podłogach aż chce się stąpać!


W ofercie egzemplarze dedykowane wnętrzom industrialnym (surowe i minimalistyczne) oraz pomieszczeniom urządzonym w stylu vintage. Znajdzie się także coś dla miłośników shabby chic oraz klimatów kolonialnych. Panele od marki Parador nie tylko cudownie się prezentują, zadbano bowiem także w odpowiedni sposób o walory praktyczne. To dlatego po wielu lat użytkowania prezentują się dokładnie tak samo, jak w dniu zakupu. Trwałe, solidne, wytrzymałe – to dlatego Klienci tak chętnie polecają je swoim przyjaciołom i znajomym. Nowoczesny design może już dziś wkroczyć do Twojego domu albo mieszkania – gdy tylko wybierzesz znakomitą ofertę od Parador sklep!

Nie pozwól zatem sobie na przebywanie w zwyczajnych, banalnych, typowych wnętrzach – spraw raczej, aby nabrały one naprawdę niezwykłego blasku. Z wyjątkowymi podłogami będzie to możliwe!