Pieczątki księgowe — niezbędnik w każdej firmie

Luty 17, 2020 Technologia

Żadna firma nie może obyć się bez działu księgowości. Im większe przedsiębiorstwo, tym więcej generuje ona umów czy faktur. Aby usprawnić codzienną pracę księgowych, warto zaopatrzyć się w produkt, jakim jest pieczątka księgowa. To sprawdzony sposób na prawidłowe oznaczenie i uporządkowanie dokumentów oraz sporą oszczędność czasu.

 Dostępne na rynku pieczątki księgowe różnić mogą się od siebie zarówno wielkością, jak i rodzajem automatu. Którą z nich wybrać? Wszystko zależy tutaj od treści, jaka znajdzie się na pieczątce oraz częstotliwości jej użytkowania. Jeżeli zawierać ma ona dużą ilość informacji, a księgowość korzystać będzie z niej każdego dnia, warto postawić na automat szkieletowy wykonany z metalu lub tworzywa sztucznego.

W żadnym dziale księgowości nie może również zabraknąć datowników. Mianem tym określa się niewielkie pieczątki, z pomocą których szybko oraz łatwo ostemplować można dokumenty i uporządkować je chronologicznie. Warto wspomnieć tutaj także o automatach samotuszujących zawierających informacje, takie jak: „Potwierdzam zgodność z oryginałem” czy „Kopia.”

 Gdzie zamówić księgowe pieczątki online? Jedną z firm specjalizujących się w tego typu usługach jest E-Pieczątki24.pl. Oferuje ona duże pieczątki charakteryzujące się dużą i lekką pracę. Do ich zalet zaliczyć można również znakomitą jakość odbicia bez konieczności użycia siły. Pieczątki posiadają bardzo dużo zapas tuszu, wraz z możliwością jego samodzielnego uzupełnienia. Wszystkie produkty firmy objęte są 2 — letnią gwarancją.