Pustki w portfelu? Pomożemy!

Sierpień 10, 2016 Finanse

Każdemu z nas z pewnością zdarzyła się przynajmniej raz taka sytuacja – wiele wydatków, a niewiele w portfelu. W takiej sytuacji możemy zrezygnować z zakupu niezbędnych przedmiotów, wykupienia wycieczki czy przeprowadzenia remontu w domu albo wziąć pożyczkę.

To drugie rozwiązanie wydaje się zdecydowanie lepsze. Należy jednak pamiętać, aby pożyczyć odpowiednia kwotę w firmie sprawdzonej, rzetelnej i uczciwej – Wonga! Zaufało nam już wiele tysięcy Klientów, wszyscy, którzy skorzystali już z naszych usług, podkreślają nasz profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego. Nasi wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej służą fachową pomocą, radą oraz wsparciem.

pożyczki4
Chwilówka Wonga
to rozwiązanie, z którego skorzystać może osoba, która ukończyła osiemnasty rok życia – górnej granicy wieku nie ma. W pełni zdajemy sobie bowiem sprawę z faktu, iż często seniorzy także potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki. Długi czas na spłatę – to także doceniają nasi Klienci nie muszą bowiem stresować się niepotrzebnie, że nie zdążą oddać pożyczonych pieniędzy. Istnieje także dodatkowa możliwość przedłużenia czasu spłaty, wystarczy tylko w odpowiednim momencie nas o tym poinformować.

Wzięcie pierwszej pożyczki wiąże się z kosztem dziesięciu złotych – chyba każdy zgodzi się z tym, iż jest to kwota bardzo mała, wręcz symboliczną. U nas nie ma ukrytych kosztów manipulacyjnych pojawiających się w najmniej oczekiwanym momencie – wszystko jest jasne, uczciwe i przejrzyste. Zadowolenie Klienta to dla nas priorytet. Wonga opinie – sprawdź je i wybierz właściwie!