Siatka na balkon – by Twój kot był bezpieczny!

Lipiec 28, 2016 Firmy

Wielbiciele kotów (a także niewielkich psów), mieszkający na wysokich piętrach bloków czy wieżowców z pewnością doskonale znają ów problem – ciągły stres o bezpieczeństwo swojego pupila, kiedy znajduje się on na tarasie czy balkonie lub przesiaduje na okiennym parapecie.

Jednak doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż problemy są właśnie po to, by je rozwiązywać. Z tego właśnie powodu powstały proste i genialne zarazem siatki dla kota. Umieszcza się je na balkonowej balustradzie – w ten sposób pupil nie jest już narażony na przypadkowe wypadnięcie i zrobienie sobie poważnej krzywdy. Siatki wykonane są ze specjalnie opracowanej żyłki – zwierzę nie jest w stanie jej przegryźć czy zniszczyć. Ponadto siatka dla kota wykazuje odporność zarówno na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, jak i promieniowania ultrafioletowego. Kupiona raz z pewnością przez wiele lat będzie pełniła swoją funkcję, pozostając w idealnym stanie.

kot4
Do wyboru Klienci mają dwa rodzaje owego produktu – można bowiem zdecydować się zarówno na gotowe, jak i te przygotowane na wymiar. W ofercie jest kilka ciekawych wersji kolorystycznych, które każdy dobrać może wedle własnych upodobań i preferencji.

Siatki dla kotów to bez wątpienia produkt najwyższej jakości, przygotowany pod okiem specjalistów z wielką dbałością o każdy detal. W tej sytuacji nie można przecież pozwolić sobie na jakikolwiek błąd czy niedociągnięcie, wszak w grę wchodzi życie i bezpieczeństwo zwierząt. Warto już dziś przekonać się o tym, że jest to najlepsze z możliwych rozwiązań!