Wybierz noclegi na Podkarpaciu!

Lipiec 18, 2016 Firmy

Podkarpacie to niezwykły rejon naszego kraju, pełen turystycznych atrakcji, z przepiękną przyrodą. Zdecydowanie warto wybrać się tutaj na weekend czy dłuższy pobyt. Jednak jakie miejsce na nocleg wybrać, by wypocząć doskonale i poczuć pozytywną energię?

Odpowiedź jest tylko jedna – noclegi w Rymanowie Zdroju! Piękny, rozległy kompleks oferuje bowiem gościom wszystko to, co najlepsze. Wielbiciele rowerowych przejażdżek mogą wypożyczyć jednoślady i udać się na przemiłą wycieczkę po okolicy. Miłośnicy relaksu w wodzie z chęcią skorzystają zaś z oferty basenu i jaccuzi.

Wszyscy zaś, którzy pragną podczas wakacyjnego pobytu zadbać o swoje ciało, mogą wybrać doskonałe zabiegi SPA. Do wyboru mamy między innymi witalizujący zabieg na ciało, malinowy zabieg detoksykująco – wyszczuplający i antycellulitowy oraz pobyt w innowacyjnej kapsule SPA. Niezwykły relaks zagwarantuje z pewnością szeroka oferta masaży (między innymi masaż gorącymi kamieniami, świecą, bańką chińską, żelem silikonowym czy olejkami aromatycznymi).

pen5
Rymanów Zdrój nocleg
to także znakomite posiłki, przygotowane przez wspaniałego szefa kuchni. W barze na gości czeka zaś bogaty wybór kolorowych drinków (zarówno bezalkoholowych, jak i tych z dodatkiem szlachetnych trunków). Rymanów Zdrój noclegi to również gwarancja miłej, kameralnej i intymnej atmosfery, która jest niezbędna do tego, by naprawdę wypocząć.

Przepiękny pensjonat położony jest w jednym z najpiękniejszych zakątków kraju. Dużo jodu w powietrzu plus wspaniały górski mikroklimat – tutaj cała rodzina poczuje się naprawdę wyjątkowo!