Zarejestruj firmę w USA!

Sierpień 16, 2016 Firmy

Wielu z nas chciałoby posiadać własny biznes. Wszak jest to o niebo lepsze rozwiązanie niż praca dla innych na etacie. Gdy mamy swoją firmę, sami decydujemy o tym, ile czasu poświęcamy na jej rozwijanie, z kim współpracujemy , ile zarabiamy. Coraz większa liczba Polaków decyduje się zarejestrować swoją działalność na terenie USA.

Trudno wszak się temu dziwić, amerykańskie przepisy podatkowe są bowiem o niebo lepsze niż polskie. Nie ma wszechobecnej biurokracji, kolejek w urzędach, problemów z formalnościami. Dlatego firma Delaware to rozwiązanie wybierane przez coraz większą liczbę osób. W stanie tym bowiem obowiązują niezwykle liberalne i przyjazne przepisy dla przedsiębiorców. Nawet jeśli zysk generowany jest poza Stany Zjednoczone, nie musimy płacić podatku dochodowego ani być obywatelem USA.

firma1
Pozostaje nam jeszcze odpowiedzieć pokrótce na pytanie, jak założyć firmę w USA. Z pozoru wydawać się to może zajęciem szalenie skomplikowanym i wymagającym wiele pracy oraz wysiłku. Nie jest to jednak prawda, bowiem wszystko zrobimy za Ciebie my! Jesteśmy grupą profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, znakomicie znamy się na swoim fachu. Na każdym etapie służymy Ci naszą pomocą i wsparciem, zadbamy w pełni o wszelkie kwestie prawne, finansowe czy księgowe, Ty będziesz mógł po prostu cieszyć się z osiąganych zarobków. Brzmi to jak bajka, lecz dziś możesz zacząć wcielać ją w życie. Nie czekaj, aż inni Cię prześcigną, koniecznie odwiedź www.firmausa.pl, by dowiedzieć się więcej. Współpraca z nami to gwarancja Twojego spektakularnego sukcesu!